piątek, 3 lutego 2012

Prasa branżowa!


Gdzie najszybciej i najprościej znaleźć bieżące informacje ze świata kosmetologii i kosmetyki jak nie w branżowej prasie, której jest coraz więcej na polskim rynku. Mam kilka pozycji, które z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.


Moim nr 1 jest czasopismo LNE & spa, jest to kwartalnik w cenie 15,90, który również posiada wydanie internetowe http://www.lne.pl/ . Dość obszerne czasopismo bo zawiera, aż 166 stron w tym osobny dział poświęcony zabiegom manicure and pedicure. W każdym  wydaniu można znaleźć nowinki z dermatologii, kosmetologii, chirurgii plastycznej, spa & wellness, makijażu, a także masażu który przedstawiony jest od podstaw, każdy ruch krok po kroku. Bardzo lubię strony poświęcone nowym zabiegom oraz kosmetyką. To co zawsze mnie fascynuje to piękne okładki gazetki. Oczywiście polecam zakup bądź odwiedziny strony internetowej.

 


Numer 2 to Postępy KOSMETOLOGII jest również kwartalnikiem, co do stron to nie odpowiem bo numerowane są od pierwszego nr wydanego w styczniu czyli ten grudniowy ma już 299 stron hehe ( pi razy drzwi jest to ok. 70 str. na numer) Posiada oczywiście wydanie internetowe http://www.postepy-kosmetologii.com/. Cena 14, 90 zł. Czasopismo bardziej naukowe poruszające tematy chemii surowców  kosmetycznych, częstym tematem są lasery , nowinki technologiczne w dziedzinie medycyny estetycznej. Znajdzie się coś z dziedziny biznesu i marketingu. (taka mała dygresja:) właśnie z tej gazetki dowiedziałam się o takim czymś jak mobilne studio urody co zainspirowało mnie do stworzenia własnego:) ale o tym w następnych postach)

 
Numer 3 to SOLARIUM & Fitness
kwartalnik, cena 15, 00 zł , posiada wydanie internetowe http://www.solarium.net.pl/, 76 - 110 str. zależy od nr. Tematyka czasopisma to głównie solarium ja sam tytuł mówi , spa & wellness, kosmetyka znajdzie się coś z ekonomii w sumie wszystkiego po troszku czyli dieta, zdrowie, nowości kosmetyczne, wywiady.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuje za każdy jeden komentarz!

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz nurtujących Was pytań piszcie na maila:) Postaram się pomóc!
katarzyna.marchwiak@gmail.com
studio-km@wp.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...