poniedziałek, 20 lutego 2012

Pierwsze wrażenia po bliskim spotkaniu z Fake Bake!

Zacznę od peelingu: opakowanie zgrabne, pojemność 170 ml, idealnie mieści się w dłoni, otwiera się je dość opornie, nakrętka jest na zatrzask, etykieta opakowania pisana w języku angielskim co może stanowić problem dla potencjalnego kupca, ważność przez 18 miesięcy, preparat nie jest testowany na zwierzętach, wolny od parabenów - chyba to tyle z zewnętrznej obserwacji:) Aha cena:)  to mniej więcej 85,00 zł.
Peeling w kolorze morelki o pięknym zapachu, dosyć łatwa aplikacja preparatu chodź dziurka jest zbyt duża, a sam peeling ma dość leistą konsystencje co sprawia, że wylewa się go zbyt dużo:(  jest wydajny, dobrze się rozprowadza, pieni się i dobrze się  spłukuje. Wykonałam go na suchej oraz na mokrej skórze i na jednej i drugiej nie zauważyłam śladu silnego zaczerwienienia ani podrażnienia. Skóra po wykonanym peeling jest pięknie wygładzona i lśniąca.OLIWKA - pojemność 236 ml, ważność 18 miesięcy, wolna od parabenów, opakowanie: plastikowa butelka, z dozownikiem, który ładnie i równomiernie rozprowadza preparat. Oliwka jest dwufazowa w kolorze pomarańczowo - zółtym, nie pozostawia nadmiernie tłustego efektu ( miałam wrażenie, że aplikuje wodę :) ),  jak dla mnie bezzapachowa, chociaż czuć  lekką nutkę cytrusów. Cena również oscyluje w granicy  85,00 zł.


i ostatnie cudo to balsam samo-opalający Original SELF - TAN LOTION - opakowanie takie samo jak peelingu, pojemność również, wolny od parabenów,  nie testowany na zwierzętach, ważność 10 miesięcy, cena ok. 175 zł.
Kolor balsamu intensywny, ciemny brąz, zapachu nie jestem w stanie określić :P aplikacja łatwa, preparat bardzo wydajny, musiałam rozsmarować kilkakrotnie, wchłonął się dość szybko.Preparat trzeba nakładać w rękawiczkach czego ja nie zrobiłam i miałam dłonie czarne jak heban:) oczywiście je doszorowałam przez co nie posmarowałam rąk. Efekt widać od razu tzn. zaciemnienie skóry. Jutro napiszę czy dopadły mnie smugi. Posmarowałam także twarz i jestem ciekawa jak będzie wyglądać rano. Parę godzinek po zastosowaniu balsamu i nie czuje zapachu " opalanego kurczaka ".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuje za każdy jeden komentarz!

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz nurtujących Was pytań piszcie na maila:) Postaram się pomóc!
katarzyna.marchwiak@gmail.com
studio-km@wp.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...