wtorek, 22 stycznia 2013

Dbamy o biust c.d

Wyniki ankiety przerażają:O! Jak niewiele z Was troszczy się o swoje piersi, o mięśnie oraz skórę, która je pokrywa.Nie powinnyśmy zapominać również o skórze szyi i dekoltu, ponieważ ona jako pierwsza zaczyna się starzeć.Skóra w tych partiach jest delikatna, cienka i wrażliwa.
Istnieje wiele sposobów na przywrócenie wyżej wymienionym partiom witalności, jędrności i powabu! Mogą to być metody domowe jaki i zarówno profesjonalne np.specjalistyczne kremy, maski, ćwiczenia siłowe, odnowa biologiczna.
Wracając do czasów studenckich  przypominam sobie zajęcia na, których to miałyśmy masować sobie nawzajem biusty, a po nich nakładać modelujące maski gipsowe, była świetna zabawa, każda lukała przez ramię jaki to sąsiadka ma biuścior hehe były mniejsze i większe, jedne jędrne, drugie z piękną i zadbana skórą.Zawsze gdzieś przewija się tematyka pielęgnacji biustu począwszy od lekarz ginekologa skończywszy na gabinecie kosmetycznym. 
Na pierwszym miejscu powinna być profilaktyka antynowotworowa, więc zachęcam do samobadania lub do corocznej wizyty u lekarza ginekologa.

Następnie powinnyśmy zadbać o mięśnie klatki piersiowej i grzbietu, które stanowią rusztowanie dla naszego biuściuku. Ćwiczeń w sieci jest na pęczki, a jeżeli nie ćwiczenia domowe to trening siłowy.
W domu można stosować na przemienne prysznice, raz zimną raz ciepłą wodą, taka domowa terapia ujędrniająca.
Jeżeli chodzi o poprawę wyglądu skóry preparatami kosmetycznymi to niedawno firma Arkana wypuściła na rynek Biomimetyczny krem do szyi, dekoltu i biustu.Napisze więcej po zużyciu i wstępnych odczuciach!


 Tym czasem czekam na końcowy wynik ankiety. Chciałabym, abyście przyłączyły się do dyskusji na ten temat, dzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniem.

BUZIAKI:)

2 komentarze:

  1. dostałam na początku roku kalendarzyk właśnie z badaniem piersi krok po kroku, dobrze, że zaczynają to promować nawet w taki sposób :)

    OdpowiedzUsuń
  2. :)też jestem za tym, ale i tak wiele zależy od samych Nas

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuje za każdy jeden komentarz!

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz nurtujących Was pytań piszcie na maila:) Postaram się pomóc!
katarzyna.marchwiak@gmail.com
studio-km@wp.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...